شنبه، 18 اردیبهشت 1400

رویداد آنلاین «سایه روشن» با حمایت تیم HRTalk :بررسی تجارب سازمان ها در برابر کرونا

 

رویداد آنلاین «سایه روشن» که با حمایت تیم HRTalk برگزار می‌شود: بررسی تجارب سازمان ها در برابر کرونا از نگاه رهبری سازمانی و مدیریت منابع انسانی

ویروس کرونا نه تنها بر سلامتی جسمی افراد جامعه تاثیر گذاشته است بلکه سازمان‌ها هم در برابر این ویروس ایمن نبوده اند. ورود این ویروس در فضای کسب و کاری در دنیا و ایران تاثیرات مختلفی برجای گذاشته است. بعضی از شرکت ها با رشد فروش و فشار تقاضا مواجه بوده‌اند، گروهی دیگر ادامه کسب و کار خود را در خطر دیده‌اند و گروهی اگرچه شاید در فروش و درآمد تغییری نداشته‌اند اما شیوه مدیریت آنها دچار چالش شده است و حداقل آن این بوده که باید به گزینه دورکاری توجه جدی می‌کردند.
ما با واقعیتی روبرو هستیم که هیچ وقت نبودیم! کتاب‌ها، سمینارها و تجربیات گذشته ما برای این شرایط کاربردی ندارند و تجربیات جدیدی در حال ساخته شدن هستند.
در رویداد آنلاین «سایه روشن» که با حمایت تیم HRTalk برگزار می‌شود، می خواهیم نگاهی به تجربیات تازه آموخته شده از زاویه رهبری سازمانی و مدیریت منابع انسانی بیاندازیم. اینکه شرکت های ارائه کننده در همین مدت کوتاه چه اثراتی دیده‌اند؟ چه واکنش‌هایی نشان داده‌اند؟ چه درس‌آموخته‌هایی دارند؟ و آینده را چگونه می‌بینند؟

 

کسب و کارهای ما اکنون در فضایی «سایه روشن» زندگی می‌کنند و ما امیدواریم این رویداد آنلاین به کمی روشن‌تر شدن تصمیمات اساسی برای کسب و کارها کمک کند.
کلیه عواید این رویداد به کمپین نفس تعلق خواهد گرفت.
برای ثبت نام به این آدرس مراجعه بفرمایید:

https://eseminar.tv/wb5119

همچنین ببینید

همراهی ابرآروان با کمپین نفس با حمایت از استارتاپ ها و وب سایت های مرتبط با کرونا

به گزارش کارگروه نوآوری کمپین نفس، شرکت ابرآروان از آغاز کمپین نفس در کنار سایر …