دوشنبه، 30 فروردین 1400

تولید ۱۰هزار کارتن گان پزشکی با همکاری شرکت سایان گستر اصفهان وغرب کارتن کرمانشاه

طبق اعلام کمپین نفس مبنی بر نیاز به کارتن جهت بسته بندی و ارسال گان تولید شده توسط کمپین نفس در نوروز 99، پس از در جریان قرار گرفتن تعاونی تولید کنندگان ورق و کارتن ایران، درخواست تولید کارتن با هماهنگی جناب آقای دکتر اعظمی از اعضای هیئت مدیره تعاونی، در تاریخ 5 فروردین به اطلاع اعضای تعاونی رسید.
با وجود استقبال از این موضوع، تولید کننده‌های کارتن به دلیل تعطیلی کارخانه ها تا 15 فروردین امکان تولید برایشان وجود نداشت.
اما در این میان و با وجود تعطیلی کارخانه‌ها، شرکت سایان گستر اصفهان (از تولید کننده‌های خوشنام) کاغذ مورد نیاز ده هزار کارتن، با عرض ۲۰۰۰ میلیمتر را طی یک روز تولید و اهدا نمود.
برای تولید این کاغذ،230کیلو کاغذ کرافت ، ۳۱۰۰ کیلو کاغذ فلوتینگ، ۵۱۰۰ کیلو کاغذ بازیافت و ۲۳۰۰ کیلو کاغذ تست لاینر به کار برده شده است.
همچنین پس از هماهنگی‌های لازم، شرکت غرب کارتن کرمانشاه در تاریخ 7 فروردین تعداد 10 هزار کارتن گان پزشکی مورد نیاز کمپین نفس را تولید و ارسال نمود.
این کارتن‌ها برای ایزوله سازی لباس های اورال و مطابق درخواست انرژی اتمی در سایز ۴۳ در ۴۳ و پنج لایه تولید شده است.
لازم به ذکر است ارزش ریالی کارتن ها حدود 80 میلیون برآورد شده است.
همچنین آقایان بابک عابدین در شرکت چاپ صفا، هومن محمدی در شرکت چاپ هودیس پارس، عباس باقری در شرکت نوید تجارت ایساتیس و آقای مصطفی رمضانی در چاپخانه رمضانی نیز با چاپ و اهدای بیش از 18000 برچسب نشان دهنده استریلیزه بودن محتویات بسته های لباس ایزوله و سایر اقلام چاپی مورد نیاز کمپین کمک شایانی به توزیع و استفاده هر چه سریعتر محموله های پویش نمودند.
با سپاس از همراهی این فعالین اقتصادی مسئولیت پذیر

همچنین ببینید

همراهی ابرآروان با کمپین نفس با حمایت از استارتاپ ها و وب سایت های مرتبط با کرونا

به گزارش کارگروه نوآوری کمپین نفس، شرکت ابرآروان از آغاز کمپین نفس در کنار سایر …