دوشنبه، 6 بهمن 1399

همراهی ابرآروان با کمپین نفس با حمایت از استارتاپ ها و وب سایت های مرتبط با کرونا

به گزارش کارگروه نوآوری کمپین نفس، شرکت ابرآروان از آغاز کمپین نفس در کنار سایر کسب‌وکارهای داوطلب در بخش خصوصی قرار گرفت تا به سهم خود به نیازهای زیرساختی وب‌سایت‌ها در مقابله با کرونا پاسخ دهد. در این مدت ۱۶ مجموعه مرتبط با کرونا، از زیرساخت ابری آروان شامل پلتفرم ویدیو و پخش زنده، شبکه‌ی توزیع محتوا یا CDN و رایانش ابری به رایگان استفاده کرده‌اند که دو مرجع رسمی اطلاع رسانی درباره کرونا، سیزده مجموعه آموزشی مرتبط با موسسات دانشگاهی و مدارس و سایت گردآوری کمک های مردمی مهربانه از جمله آنها بوده اند.
با حضور دو مرجع رسمی آنلاین برای اطلاع‌رسانی درباره‌ی ویروس کرونا و حجم بالای کاربران این وب‌سایت‌ها بستر ابری آروان به‌شکل نامحدود در اختیار سامانه آموزش آنلاین سازمان نظام پزشکی به نشانی /https://corona.ir و سامانه و اپلیکشن ماسک به نشانی /https://mask.ir قرار گرفت تا توان پاسخ‌گویی به این حجم درخواست بدون مشکل فراهم باشد.
همچنین با آغاز کمپین‌های مشارکتی برای تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز کادر درمان و کمک به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا در وب‌سایت مهربانانه، سرویس‌گیری این سایت بر بستر ابر آروان نیز رایگان شد. ارزش ریالی این مشارکت شرکت ابر آروان تا پایان فروردین ماه بیش از یک میلیارد ریال شده است.
علاوه بر خدمات رایگان فوق الذکر بازه‌ی رایگان استفاده از CDN‏ ابر آروان تا ۲.۵ برابر افزایش داده شد و به ‌‏۵۰ گیگابایت ترافیک و ۱ میلیون درخواست‌ رایگان در ماه ارتقا یافت تا به واسطه‌ی آن کاربران بیش‌تری (علی الخصوص استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک بیشتری) بتوانند به رایگان از این محصول استفاده کنند. اکنون بیش از ۹۶درصد مشتریان از CDN ابر آروان به‌رایگان استفاده می‌کنند.

همچنین ببینید

در ضیافت نفس همراه ما باشید: 100،000 سبد غذایی برای خانواده های کمتر برخوردار

‌ صدها هزار خانواده ایرانی، این روزها شرایط بسیار سختی را برای تهیه اقلام غذایی …