دوشنبه، 30 فروردین 1400

کمک های کمپین نفس به کادر درمانی استان آذربایجان شرقی

طی مراسمی در محل اتاق بازرگانی تبریز تعداد ۴۸۰۰ ماسک N۹۵ توسط کمپین نفس به کادر درمانی استان آذربایجان شرقی اهداء شد.
در این مراسم که با حضور ابراهیمی نایب رئیس اتاق تبریز، اندیش عضو هیئت نمایندگان اتاق تبریز و دکتر مقدسی مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان و دکتر نامدار رئیس بیمارستان امام رضا(ع) برگزار شد علاوه بر اهداء تعداد ۴۸۰۰ ماسک N۹۵مسائل و مشکلات کادر درمانی استان مورد بررسی قرار گرفت.

ابوالفتح ابراهیمی نایب رئیس اتاق تبریز در این مراسم با قدردانی از زحمات کادر درمانی استان به عنوان مدافعان سلامت در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط فعالان اقتصادی استان و کشور گفت: فعالان اقتصادی کشور با ایجاد کمپین نفس در صدد هستند تا با تامین اقلام مورد نیاز کادر درمان، قدردان بخشی از تلاش های بی شائبه این قشر زحمت کش باشند.

خانم مهندس سونیا اندیش عضو هئیت نمایندگان اتاق تبریز، هدف عمده ایجاد این کمپین را تهیه اقلام مورد نیاز کادر درمانی کشور از طریق تولید یا واردات ، عنوان نمود و افزود: در همین راستا تولید لباس های ایزوله، در سایت های تهران ، یزد و منطقه آزاد ارس با تولید روزانه یک هزار عدد لباس ایزوله شروع به کار نموده است.
وی افزود: با راه اندازی کارگاه تبریز و افزایش تولید لباس ایزوله در تلاش هستیم حداقل بخش کوچکی از اقلام مورد نیاز کادر درمانی کشور را تامین نماییم.
عضو هیئت نمایندگان اتاق تبریز با یادآوری این نکته که تامین وسایل و اقلام مورد نیاز با استانداردهای مورد قبول در حوزه پزشکی یکی از دغدغه های عمده بخش درمان کشور می باشد، گفت: در همین راستا کمپین نفس در اولین مرحله تعداد ۴۸۰۰ ماسک N۹۵را با استانداردهای جهانی تقدیم کادر درمانی استان می نماید.
وی اظهار امیدواری نمود: با حمایت های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی کشور و استان این حمایت ها به طور مستمر تا ریشه کن نمودن این بیماری ادامه یابد.

مسئولان درمانی استان نیز در این مراسم، با قدردانی از حمایت های فعالان اقتصادی کشور از طریق کمپین نفس ، این حمایت ها را در شرایط سخت مواجهه با ویروس کرونا مهم ارزیابی نمودند و حمایت روحی و روانی و تامین اقلام و وسایل مورد نیاز کادر درمانی استان را حداقل اقدامات لازم برای پشتیبانی از کادر درمانی استان خواندند.

همچنین ببینید

همراهی ابرآروان با کمپین نفس با حمایت از استارتاپ ها و وب سایت های مرتبط با کرونا

به گزارش کارگروه نوآوری کمپین نفس، شرکت ابرآروان از آغاز کمپین نفس در کنار سایر …